TRP – Warsztat – Wanicki

TRP – Warsztat

TRP – kompleksowe rozwiązanie dla potrzeb warsztatu

Dobrze wyposażony i zorganizowany warsztat to warunek niezbędny do zapewnienia, a także zwiększania poziomu zadowolenia klienta. Niezależnie od tego, czy konieczne jest przeprowadzenie standardowego przeglądu, czy skomplikowanej naprawy, mechanicy wykorzystują najnowsze narzędzia i sprzęt, które gwarantują klientowi wykonanie usługi o jak najwyższej jakości oraz zapewnią doskonały stan pojazdu.

Oferta TRP obejmuje kompletny asortyment wyposażenia warsztatu, w którym znajdują się wysokiej klasy narzędzia do każdego zadania. TRP zapewnia kompleksową obsługę w jednym punkcie, oferuje wszystkie niezbędne produkty – od prostych śrubokrętów po najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe.

Przykładowo Stahlwille jest najlepszym dostawcą narzędzi na rynku. W ofercie TRP dostępna jest kompletna gama produktów tej firmy. Aby podkreślić wysoką jakość narzędzi Stahlwille, zostały one objęte programem dożywotniej gwarancji. Praca z narzędziami identycznymi, jak używane w profesjonalnych zakładach, daje poczucie bezpieczeństwa i absolutną pewność co do jakości produktu.

Jeżeli potrzeby klienta wykraczają poza podstawowe narzędzia dla mechaników i potrzebne jest gotowe rozwiązanie dla warsztatu, odpowiedzią na te wymagania jest katalog TRP. TRP współpracuje z zespołem doświadczonych inżynierów ds. wyposażenia warsztatu w celu zapewnienia właściwego doradztwa dla klientów. Nasi partnerzy posiadają wiedzę gwarantującą profesjonalne porady, niezależnie od tego, czy konieczna jest wymiana narzędzi, czy też wyposażenie całego warsztatu. Wszelkie przedsięwzięcia realizujemy w całości, od A do Z, dzięki czemu klient nie musi się o nic martwić.

TRP to odpowiedni partner, niezależnie od tego, czy potrzebny jest prosty śrubokręt, czy też nowe wyposażenie całego warsztatu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem, w którym znajduje się kompletna oferta wyposażenia warsztatu, lub do kontaktu z najbliższym dealerem firmy DAF.

Więcej
Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 37 27 000
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej