O firmie – Wanicki

O firmie

Już niemal 20 lat współpracujemy z DAF TRUCKS POLSKA będąc autoryzowanym dealerem marki DAF od 1999 roku. Umowa dealerska obejmuje sprzedaż i serwisowanie samochodów DAF.

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy nasza działalność w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe.

Z ogromnym zapałem, energią i zaangażowaniem pierwszych pracowników wyznaczaliśmy własne ślady w branży transportowej. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie obsługi podmiotów z branży TSL. Zapewniamy najwyższy poziom jakości usług oraz obsługi klienta, dbamy także o długofalowe kontakty z kontrahentami oraz o właściwe relacje w stosunku do pracowników, dostawców oraz ochronę środowiska. W tym celu opracowaliśmy i wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem oparty na wymaganiach norm ISO 9001:2000 i ISO 14001:2004.

Na naszych klientów oczekujemy w oddziałach w Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Częstochowie, Ustroniu oraz Preszowie na Słowacji.

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu: począwszy od przygotowania specyfikacji pojazdu, poprzez ofertę finansowania i ubezpieczenia, na kompletnej obsłudze serwisowej skończywszy.

Portfolio Grupy Wanicki uzupełnia sprzedaż używanych pojazdów ciężarowych, kompletna oferta części nowych i używanych, szeroki zakres usług dla autobusów, autokarów, przyczep i naczep wszystkich marek oraz usługi w zakresie napraw powypadkowych.

Siłą marki Wanicki jest elastyczność oraz indywidualne podejście do potrzeb klienta. Nie ograniczają nas sztywne procedury korporacji. Stawiamy na synergię oraz partnerskie relacje zarówno z kontrahentami jak i pracownikami.

Przyjedź, zobacz, zaufaj nam i pozwól nam wesprzeć Twój biznes.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 372 70 00
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej