Oryginalne Części DAF – Wanicki

Oryginalne Części DAF

Każdy pojazd DAF zjeżdżający z linii produkcyjnej odbył już daleką podróż poprzez proces rozwoju i testowania. To zapewnia, że każda nasza ciężarówka spełnia najwyższy standard bezpieczeństwa, niezawodności, osiągów, kosztów operacyjnych oraz ochrony środowiska. Takie same wymagania stawiamy przed jakością oryginalnych części zamiennych DAF Genuine Parts. Podejście takie zapewnia możliwość uzyskania najwyższego zwrotu z inwestycji w pojazd DAF.

Zalety oryginalnych części DAF:

  • Części są w 100% dopasowane do ciężarówek DAF
  • Maksymalna trwałość i osiągi
  • Niezawodność
  • Pełna gwarancja firmy DAF
  • Minimalne koszty eksploatacji

Firma DAF oferuje także doskonałe warunki gwarancji na wszystkie oryginalne części DAF. Jeżeli części są montowane przez dealera firmy DAF, klient otrzymuje nie tylko gwarancję na oryginalne części DAF, lecz także na koszty ich zamontowania. Dlatego też klient kupuje nie tylko oryginalne części DAF, lecz także związane z nimi doświadczenie i serwis.

Dzięki temu, że części są zaprojektowane specjalnie dla danego pojazdu, klient otrzymuje pewność, że razem działają one idealnie, co pozwala osiągnąć maksymalną wydajność ciężarówki.

Firma DAF posiada obszerną sieć punktów dealerskich z wykwalifikowanymi pracownikami w całej Europie. Oznacza to, że klient może w każdej chwili skontaktować się z najbliższym dealerem w sprawie potrzebnych części. Dzięki nowoczesnemu systemowi zarządzania zapasami, dealer firmy DAF jest w stanie niemal zawsze dostarczyć żądaną część. Oryginalne części DAF można rozpoznać po ich oryginalnym opakowaniu.

Kiedy Państwa samochód ciężarowy wymaga naprawy, doradzamy aby wybrać sprawdzoną jakość. Wybierzcie oryginalne części DAF. Zastosowanie części nieoryginalnych może mieć negatywny wpływ na zużycie paliwa w Państwa pojeździe. Ostatecznie prowadzi to do obniżenia zyskowności firmy.

Więcej
Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 372 70 00
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej