Dział handlowy – Wanicki

Dział handlowy

Marcin Wójcik – Dyrektor handlowy

e-mail: marcin.wojcik@wanicki.pl

Tomasz Lubas - Dyrektor techniczny DAF, TATRA

tel.: 606291122
e-mail: tomasz.lubas@wanicki.pl

Maciej Paszek - Specjalista ds. sprzedaży flot DAF

tel.: 603960086
e-mail: maciej.paszek@wanicki.pl

Piotr Popławiec - Specjalista ds. sprzedaży podwozi DAF

tel.: 607275786
e-mail: piotr.poplawiec@wanicki.pl

Tomasz Grzesiak - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 605723010
e-mail: tomasz.grzesiak@wanicki.pl

Region: małopolskie

Tomasz Kowalik - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 665651034
e-mail: tomasz.kowalik@wanicki.pl

Region: małopolskie

Konrad Głomb - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 663332233
e-mail: konrad.glomb@wanicki.pl

Region: małopolskie

Kamil Kurakowski - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 663331100

e-mail: kamil.kurakowski@wanicki.pl

Region: śląskie, opolskie, łódzkie

Damian Oliwniak - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 663430072
e-mail: damian.oliwniak@wanicki.pl

Region: śląskie, opolskie

Filip Piecha - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 661231191
e-mail: filip.piecha@wanicki.pl

Region: śląskie

Adam Bauerek - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 724550431
e-mail: adam.bauerek@wanicki.pl

Region: opolskie

Andrzej Kuras - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 603490042
e-mail: andrzej.kuras@wanicki.pl

Region: podkarpackie

Arkadiusz Grzywna - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 601553353
e-mail: arkadiusz.grzywna@wanicki.pl

Region: świętokrzyskie, mazowieckie

Przemysław Bisaga - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 724441200
e-mail: przemyslaw.bisaga@wanicki.pl

Region: świętokrzyskie

Damian Wronka - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 603959546
e-mail: damian.wronka@wanicki.pl

Region: lubelskie

Maciej Michalski - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.: 600952562
e-mail: maciej.michalski@wanicki.pl

Region: lubelskie, podlaskie, mazowieckie

 

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 372 70 00
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej