MECHANIK Z ODDZIAŁU RZESZÓW W FINALE DAF EUROPEAN SERVICE TEAM OF THE YEAR! – Wanicki

MECHANIK Z ODDZIAŁU RZESZÓW W FINALE DAF EUROPEAN SERVICE TEAM OF THE YEAR!

Za nami finał tegorocznej edycji konkursu „DAF Technician of the Year 2023”, który odbył się w Eindhoven, w Holandii. W konkurencji wzięli udział najwybitniejsi mechanicy z placówek dealerskich i punktów serwisowych marki DAF w Europie.

Podczas lokalnych eliminacji to właśnie Karol Kruk wykazał się największą wiedzą, zdobywając pierwsze miejsce – co uczyniło go najlepszym mechanikiem w Polsce.

Karol jest pracownikiem oddziału Wanicki Rzeszów. Do zespołu dołączył w grudniu 2016 roku i od samego początku wykazywał się doskonałą precyzją w diagnozowaniu usterek, ale także wiedzą i determinacją. Karol aktywnie angażuje się w rozwój zawodowy, stale podnosząc swoje umiejętności, co czyni go prawdziwą inspiracją dla całego zespołu.

Na arenie europejskiej reprezentował Polskę wraz z Jakubem Porowskim – Doradcą Serwisowym również z oddziału Wanicki Rzeszów. W trakcie finału Mistrzostw w Eindhoven, Panowie skutecznie pokonali każdą konkurencję. Wynik okazał się być bliski podium, co stanowi dla nas ogromną motywację do dalszego rozwoju i kolejnych osiągnięć.

Przed nami kolejny rok, w którym będziemy kontynuować naszą drogę do sukcesu!

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 37 27 000
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej