Dział handlowy – Wanicki

Dział handlowy

Tomasz Lubas - Dyrektor techniczny DAF, TATRA

tel.:  606291122
e-mail: tomasz.lubas@wanicki.pl

Tomasz Drozd - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  603555915
e-mail: tomasz.drozd@wanicki.pl

Region: podkarpackie

Tomasz Grzesiak - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  605723010
e-mail: tomasz.grzesiak@wanicki.pl

Region: małopolskie

Arkadiusz Grzywna - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  601553353
e-mail: arkadiusz.grzywna@wanicki.pl

Region: świętokrzyskie

Patryk Wojewodzic - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  663332233
e-mail: patryk.wojewodzic@wanicki.pl

Region: dolnośląskie, opolskie

Kamil Kurakowski - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  663331100
e-mail: kamil.kurakowski@wanicki.pl

Region: śląskie, opolskie, łódzkie

Andrzej Kuras - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  603490042
e-mail: andrzej.kuras@wanicki.pl

Region: podkarpackie

Maciej Michalski - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  600952652
e-mail: maciej.michalski@wanicki.pl

Region: lubelskie, podlaskie, mazowieckie

Damian Oliwniak - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  663430072
e-mail: damian.oliwniak@wanicki.pl

Region: śląskie, opolskie

Tomasz Kowalik - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  665651034
e-mail: tomasz.kowalik@wanicki.pl

Region: małopolskie

Damian Wronka - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  603959546
e-mail: damian.wronka@wanicki.pl

Region: lubelskie

Maciej Paszek - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  603960086
e-mail: maciej.paszek@wanicki.pl

Region: małopolskie

Filip Piecha - Specjalista ds. sprzedaży DAF

tel.:  661231191
e-mail: filip.piecha@wanicki.pl

Region: śląskie

 

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 37 27 000
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej