ELEKTROMECHANIK W AUTORYZOWANYM SERWISIE DAF – Wanicki

ELEKTROMECHANIK W AUTORYZOWANYM SERWISIE DAF

Każdy Pracownik zatrudniony w naszej firmie ma gwarancję:

-stabilnego zatrudnienia

-umowy o pracę

-atrakcyjnych zarobków i terminowej wypłaty wynagrodzenia

-podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

– szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków-system szkoleń opracowanych przez firmę DAF

Zakres obowiązków:

• Ustalanie przyczyn wad i uszkodzeń poszczególnych zespołów i mechanizmów pojazdów samochodowych
• Kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne w oparciu o instrukcje producentów
• Przeglądy techniczne
• Montaż akcesoriów dodatkowych (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.)
• Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz dbałość o ład i porządek w serwisie i na terenie przyległym

Wymagania:

• Doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego
• Wykształcenie kierunkowe
• Znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych
• Zaangażowanie i dokładność w działaniu

Oferujemy:

• Pracę od zaraz w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwości rozwoju w strukturach organizacji
• Niezbędne narzędzia pracy
• Dogodną lokalizację z miejscem parkingowym

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wybierając jedną z poniższych możliwości:

  1. Formularz rekrutacyjny –FORMULARZ (KLIKNIJ)
  2. Adres e-mail tomasz.lugowski@wanicki.pl
  3. Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji 663 341 802 lub 724 650 273.

Dziękujemy za nadesłane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 37 27 000
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej