SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI – Wanicki

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY CZĘŚCI

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Zapewniamy:

-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę,

– gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

-możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków -> system szkoleń,

-atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

Miejsce pracy: Mogilany k. Krakowa

Jeśli szukasz:

  • pracy, w której sam zarządzasz własnym czasem,
  • dużych możliwości i satysfakcji z pracy, a przy tym odpowiedniego wynagrodzenia,
  • pracy w stabilnej firmie umożliwiającej rozwój zawodowy.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • swobodę działania-cenimy ludzi kreatywnych i skutecznych,
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon, komputer, samochód służbowy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW.

Zakres obowiązków:

  • obsługa dotychczasowych klientów, podejmowanie działań mających na celu zbudowanie nowej sieci odbiorców,
  • kreatywne pozyskiwanie klientów,
  • obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów,
  • realizacja planów sprzedażowych i celów jakościowych,
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi.

Oczekiwania/wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego,
  • wysoka kultura osobista, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość budowy samochodów ciężarowych,
  • dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz motywacja do podejmowania działań,
  • płynna obsługa pakietu MS Office,
  • pozytywne nastawienie,
  • prawo jazdy kategorii B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wybierając jedną z poniższych możliwości.

  1. Formularz rekrutacyjny ->FORMULARZ (KLIKNIJ)
  2. Adres e-mail praca@wanicki.pl
  3. Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji 663 341 802 lub 724 650 273.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 37 27 000
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej