POMOCNIK ELEKTRYKA / MECHANIKA-Mogilany – Wanicki

POMOCNIK ELEKTRYKA / MECHANIKA-Mogilany

Grupa Wanicki posiada autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych marki DAF, Tatra, a także autokarów firmy Irizar, VDL.

Mamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży.

Działamy na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Zapewniamy:

-stabilne zatrudnienie -> umowa o pracę,

– gwarancja podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych,

-możliwość szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków -> system szkoleń,

-atrakcyjne zarobki-> wynagrodzenie + premie.

Zakres obowiązków:

·        prace w zakresie montażu zabudów,

·        kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,

·        przeglądy techniczne,

·        montaż dodatkowych akcesoriów,

·        utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie.

Oczekiwania/wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu.

Oferujemy:

·        zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·        prywatna opieka medyczna,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·        możliwość rozwoju w strukturach organizacji,

·        niezbędne narzędzia pracy,

·        ciekawa i pełna wyzwań praca,

·        przyjazna atmosfera współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wybierając jedną z poniższych możliwości.

  1. Formularz rekrutacyjny ->FORMULARZ (KLIKNIJ)
  2. Adres e-mail praca@wanicki.pl
  3. Kontakt telefoniczny 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 37 27 000
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej