Lakiernik/Pomocnik Lakiernika – Wanicki

Lakiernik/Pomocnik Lakiernika

Każdy Pracownik zatrudniony w naszej firmie ma gwarancję:

-stabilnego zatrudnienia

-umowy o pracę

-atrakcyjnych zarobków i terminowej wypłaty wynagrodzenia

-podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych

– szybkiego wdrożenia się w zakres obowiązków-system szkoleń opracowanych przez firmę DAF

Zakres obowiązków:

·        naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów w pojazdach,

·        demontaż elementów karoserii i przygotowanie do malowania,

·        lakierowanie elementów,

·        wizualna kontrola lakierowanych elementów,

·        dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta, właściwą i terminową realizację zleceń.

·        obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy.

Oczekiwania/wymagania:

·        doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku,

·        samodzielność w działaniu i odpowiedzialność,

·        chęć do rozwoju zawodowego,

·        zaangażowanie w wykonywane zadania,

·        umiejętność współpracy z klientem oraz zespołem serwisu,

·        praca na jedną zmianę poniedziałek – piątek i co druga sobota.

Oferujemy:

·        pracę w renomowanej i stabilnej firmie,

·        umowę o pracę,

·        atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od zaangażowania i doświadczenia

(3000 – 3500 zł netto),

·        prywatna opieka medyczna w PZU,

·        ubezpieczenie na życie i NNW,

·        perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

·        wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych

Prosimy o nadsyłanie aplikacji wybierając jedną z poniższych możliwości:

  1. Formularz rekrutacyjny->FORMULARZ (KLIKNIJ)
  2. Adres e-mail praca@wanicki.pl
  3. Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji 663 341 802 lub 724 650 273.

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

Skontaktuj się z nami
Firma Wanicki Sp. z o.o.
ul. Myślenicka 19
32-031 Mogilany (Kraków)

GPS 49.952664,19.891058
tel. 12 37 27 000
fax 12 270 80 32
mail serwis@wanicki.pl
Sprawdź ofertę
Dalej