Nasz zespół

Dział handlowy

  • Tomasz Broszkowski
    Dyrektor Handlowy

    tel. kom.: 607 275 786
    e-mail: tomasz.broszkowski@wanicki.pl

  • Tomasz Grzesiak
    Specjalista ds. sprzedaży

    tel. kom.: 605 723 010
    e-mail: tomasz.grzesiak@wanicki.pl

  • Adam Malarz
    Specjalista ds. Sprzedaży

    tel. kom.: 693 320035
    e-mail: adam.malarz@wanicki.pl

  • Jakub Motyl
    Kierownik sprzedaży samochodów używanych

    tel. kom.: 603 490 084
    e-mail: jakub.motyl@wanicki.pl

  • Włodzimierz Gaudyn
    Kierownik Działu Logistyki

    tel. kom.: 663 430 088
    e-mail: wlodzimierz.gaudyn@wanicki.pl

  • Beata Wcisło
    Kierownik Działu marketingu

    tel.: 12/ 37 27 060
    tel. kom.: 603 95 95 61
    fax: 12/ 270 80 32
    e-mail: beata.wcislo@wanicki.pl

  • Anna Homiak
    Pełnomocnik Zarządu ds. ISO

    tel.: 12/37 27 090
    tel. kom.: 663 333 252
    e-mail: anna.homiak@wanicki.pl

  • Andrzej Bednarz
    Specjalista ds. sprzedaży

    tel. kom.: 663 332 233
    e-mail: andrzej.bednarz@wanicki.pl

  • Michał Leśniak
    Specjalista ds. logistyki

    tel. kom.: 661 248 954
    e-mail: michal.lesniak@wanicki.pl

  • Kamila Szwagiel
    Specjalista ds. ubezpieczeń

    tel. kom.: 661 242 413
    e-mail: kamila.szwagiel@wanicki.pl

  • Jacek Doroz

    tel. kom.: 605 53 83 44
    e-mail: jacek.doroz@wanicki.pl

Serwis

  • Janusz Charuza
    Vice Prezes SW Wanicki Warsztat Blacharsko-Lakierniczy

    tel.: 12/ 37 27 065
    tel. kom.: 661 440 082
    e-mail: janusz.charuza@wanicki.pl

  • Maciej Górka
    Kierownik serwisu

    tel.: 12/37 27 040
    tel. kom.: 663430063
    fax: 12/ 270 80 32
    e-mail: maciej.gorka@wanicki.pl

  • Piotr Jewuła
    Mistrz serwisu

    tel.: 12/ 37 27 040
    tel. kom.: 609 505 350
    e-mail: piotr.jewula@wanicki.pl

  • Grzegorz Ciastoń
    Doradca serwisowy

    tel.: 12/ 37 27 049
    tel. kom.: 601 144 852
    e-mail: grzegorz.ciaston@wanicki.pl

  • Jerzy Guzik
    Diagnosta

    tel.: 12/ 37 27 043
    e-mail: jerzy.guzik@wanicki.pl

  • Łukasz Drozd
    Kierownik ds. Gwarancji i Reklamacji

    tel.: 12/ 37 27 043
    tel. kom.: 695 30 70 20
    e-mail: lukasz.drozd@wanicki.pl

Magazyn

  • Adam Syrek
    Kierownik działu części

    tel.: 12/ 37 27 061
    tel. kom.: 661 914 677
    fax: 12/ 270 80 32
    e-mail: adam.syrek@wanicki.pl

  • Adam Woś
    Specjalista ds sprzedaży części zamiennych

    tel. kom.: 601 553 053
    e-mail: adam.wos@wanicki.pl

  • Grzegorz Kijak
    Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

    tel. kom.: 663 332 332
    e-mail: grzegorz.kijak@wanicki.pl

  • Mateusz Mrowczyk
    Magazynier

    tel.: 12/37 27 039
    e-mail: mateusz.mrowczyk@wanicki.pl

Księgowość

  • Jadwiga Krzyżek
    Dyrektor Finansowy

    tel.: 12/ 37 27 052
    e-mail: jadwiga.krzyzek@wanicki.pl

  • Ewa Broekere
    Specjalista ds windykacji

    tel.: 12/ 37 27 050
    e-mail: ewa.broekere@wanicki.pl

  • Ewelina Kurek
    Samodzielna Księgowa

    tel.: 12/ 37 27 053
    e-mail: ewelina.kurek@wanicki.pl

  • Ewelina Chęć
    Referent ds administracyjno-biurowych

    tel.: 12/ 37 27 044
    fax: 12/ 270 80 32
    e-mail: ewelina.chec@wanicki.pl

  • Joanna Kozielec
    Księgowa

    tel.: 12/ 37 27 056
    e-mail: joanna.kozielec@wanicki.pl

  • Joanna Bujas
    Ksiegowa

    tel.: 12/ 37 27 053
    e-mail: joanna.bujas@wanicki.pl

  • Beata Król
    Księgowa

    tel.: 12/ 37 27 056
    e-mail: beata.krol@wanicki.pl

  • Edyta Jończyk-Spyrka
    Księgowa

    tel.: 12/37 27 053
    e-mail: edyta.jonczyk@wanicki.pl

  • Anna Kubiak
    Księgowa

    tel.: 12/ 37 27 053
    e-mail: anna.kubiak@wanicki.pl

IT

  • Jacek Bebak-Nakielny
    Kierownik ds. Bezpieczeństwa

    tel. kom.: 607 420 129
    e-mail: jacek.bebak@wanicki.pl

  • Bogdan Cichy
    Informatyk

    tel. kom.: 661 440 100
    e-mail: bogdan.cichy@wanicki.pl

Dział handlowy

  • Damian Wronka
    Specjalista ds. sprzedaży

    tel. kom.: 603 959 546
    e-mail: damian.wronka@wanicki.pl

  • Maciej Michalski
    Specjalista ds. sprzedaży

    tel. kom.: 600 952 562
    e-mail: maciej.michalski@wanicki.pl

Serwis

  • Hubert Araszkiewicz
    Dyrektor oddziału Lublin

    tel.: +48 81 710 55 30
    tel. kom.: 600 910 687
    fax: +48 81 710 55 01
    e-mail: hubert.araszkiewicz@wanicki.pl

  • Małgorzata Olekszyk
    Recepcjonistka

    tel.: 81/ 710 55 02
    e-mail: malgorzata.olekszyk@wanicki.pl

  • Piotr Rycerz
    Diagnosta na SKP

    tel. kom.: 605 921 996
    e-mail: piotr.rycerz@wanicki.pl

  • Sławomir Chęciński
    Mistrz zmianowy

    tel.: 81/ 710 55 30
    tel. kom.: 603 291 520
    e-mail: slawomir.checinski@wanicki.pl

  • Stanisław Maziarczuk
    Mistrz zmianowy

    tel.: 81/ 710 55 30
    tel. kom.: 601 338 064
    e-mail: stanislaw.maziarczuk@wanicki.pl

  • Hubert Podstawka
    Mistrz zmianowy

    tel.: 81/ 710 55 30
    tel. kom.: 668 053 174
    e-mail: hubert.podstawka@wanicki.pl

Magazyn

  • Jacek Czubacki
    Kierownik działu części

    tel.: 81/ 710 55 20
    tel. kom.: 692 998 413
    e-mail: jacek.czubacki@wanicki.pl

  • Piotr Jaworski
    Specjalista ds części zamiennych

    tel.: 81/ 710 55 20
    tel. kom.: 601 920 497
    e-mail: piotr.jaworski@wanicki.pl

  • Damian Czapla
    Specjalista ds. sprzedaży części zamiennych

    tel.: 81/710 55 20
    tel. kom.: 601 666 921
    e-mail: damian.czapla@wanicki.pl

  • Marcin Samborski
    Dział części

    tel.: 81/ 710 55 21
    tel. kom.: 601 339 619
    e-mail: marcin.samborski@wanicki.pl

    IT

    • Kuba Leonarcik
      Informatyk

      tel. kom.: +48 606 341 375
      e-mail: kuba.leonarcik@wanicki.pl

    Dział handlowy

    • Tomasz Lubas
      Dyrektor Techniczny

      tel.: 17/ 860 47 11
      tel. kom.: 606 291 122
      e-mail: tomasz.lubas@wanicki.pl

    • Łukasz Łagowski
      Specjalista ds. sprzedaży maszyn budowlanych YANMAR

      tel. kom.: 605 720 458
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: lukasz.lagowski@wanicki.pl

    • Tomasz Drozd
      Specjalista ds. sprzedaży

      tel.: 17/ 860 47 11
      tel. kom.: 603 555 915
      e-mail: tomasz.drozd@wanicki.pl

    Serwis

    • Roman Giza
      Dyrektor oddziału Rzeszów

      tel.: +48 17 860 47 30
      tel. kom.: 607 307 380
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: roman.giza@wanicki.pl

    • Jakub Porowski
      Zastępca kierownika serwisu

      tel.: +48 17 860 47 30
      tel. kom.: 605 720 083
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: jakub.porowski@wanicki.pl

    • Przemysław Papciak
      Specjalista ds. gwarancji

      tel.: +48 17 860 47 30
      tel. kom.: 605 720 453
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: przemyslaw.papciak@wanicki.pl

    • Paweł Styka
      Specjalista ds. obsługi klienta

      tel.: +48 17 860 47 30
      tel. kom.: 609 658 860
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: pawel.styka@wanicki.pl

    • Mateusz Zabawa
      Specjalista ds. obsługi klienta

      tel.: +48 17 860 47 30
      tel. kom.: 600 473 069
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: mateusz.zabawa@wanicki.pl

    Magazyn

    • Bogusław Pukała
      Kierownik działu części

      tel.: +48 17 860 47 20
      tel. kom.: 664 414 682
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: boguslaw.pukala@wanicki.pl

    • Dariusz Malcher
      Specjalista ds. sprzedaży części

      tel.: +48 17 860 47 20
      tel. kom.: 663 338 587
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: dariusz.malcher@wanicki.pl

    • Rafał Marmaj
      Specjalisa ds. sprzedaży części

      tel.: +48 17 860 47 20
      tel. kom.: 605 660 012
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: rafal.marmaj@wanicki.pl

    • Damian Kasprzyk
      Magazynier

      tel.: +48 17 860 47 20
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: damian.kasprzyk@wanicki.pl

    • Mateusz Wolański
      Dział części

      tel.: +48 17 860 47 20
      tel. kom.: 605 720 955
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: mateusz.wolanski@wanicki.pl

    Księgowość

    • Katarzyna Szkoła
      V-ce Prezes Zarządu

      tel.: +48 17 860 47 40
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: katarzyna.szkola@wanicki.pl

    • Agnieszka Sawicka
      Samodzielna Księgowa

      tel.: +48 17 860 47 40
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: agnieszka.sawicka@wanicki.pl

    • Alicja Puszkarewicz
      Specjalista ds. Kadr i Płac

      tel.: +48 17 860 47 02
      fax: +48 17 860 47 01
      e-mail: alicja.puszkarewicz@wanicki.pl

    IT

    • Grzegorz Warchoł
      Specjalista ds. Incadei

      tel. kom.: + 48 885 775 159
      e-mail: grzegorz.warchol@wanicki.pl

    Dział handlowy

    • Wojciech Gawlik
      Specjalista ds. sprzedaży

      tel. kom.: 603-490-042
      e-mail: wojciech.gawlik@wanick.pl

    • Waldemar Wielechowski
      Dyrektor działu zamówień publicznych

      tel.: 41/ 273 33 77
      tel. kom.: 695 30 70 40
      e-mail: waldek.wielechowski@wanicki.pl

            Dział handlowy

            • Marcin Wójcik
              Specjalista ds. sprzedaży

              tel. kom.: 603 422 755
              e-mail: marcin.wojcik@wanicki.pl

            Serwis

            • Janusz Kuboszek
              Regionalny przedstawiciel ds. sprzedaży usług serwisowych

              tel.: 33/ 857 88 03
              tel. kom.: 601 559 191
              fax: 33/857 81 23
              e-mail: janusz.kuboszek@wanicki.pl

            • Grzegorz Mazurek
              Mistrz serwisu

              tel.: 33/857 88 03
              tel. kom.: 663 430 444
              e-mail: grzegorz.mazurek@wanicki.pl

            Magazyn

            • Adrian Szczypka
              Kierownik działu części

              tel.: 33/ 857 88 04
              tel. kom.: 601 852 313
              e-mail: adrian.szczypka@wanicki.pl

            • Krzysztof Szozda
              Specjalista ds. sprzedaży części

              tel.: 33/ 857 88 04
              tel. kom.: 693 307 500
              fax: 33/857 81 23
              e-mail: krzysztof.szozda@wanicki.pl

            • Marcin Szturc
              Zewnętrzny sprzedawca części

              tel.: 33/ 8578804
              e-mail: marcin.szturc@wanicki.pl

                Dział handlowy

                • Arkadiusz Grzywna
                  Specjalista ds. sprzedaży pojazdów używanych

                  tel. kom.: +48 603 959 548
                  e-mail: arkadiusz.grzywna@wanicki.pl

                • Damian Oliwniak
                  Specjalista ds. sprzedaży

                  tel. kom.: 663 430 072
                  e-mail: damian.oliwniak@wanicki.pl

                • Marcin Klauza
                  Specjalista ds. sprzedaży

                  tel. kom.: 663 337 157
                  e-mail: marcin.klauza@wanicki.pl

                • Kamil Kurakowski
                  Specjalista ds. sprzedaży

                  tel. kom.: 663 331 100
                  e-mail: kamil.kurakowski@wanicki.pl

                Serwis

                • Adam Piątek
                  Kierownik serwisu

                  tel.: 34/ 326 20 65
                  tel. kom.: 603 671 039
                  e-mail: adam.piatek@wanicki.pl

                • Daniel Knabel
                  Regionalny Kierownik d/s Sprzedaży

                  tel.: +48 34 326 2050
                  tel. kom.: +48 691 911 102
                  e-mail: daniel.knabel@wanicki.pl

                • Mariusz Zasępa
                  Doradca serwisowy

                  tel.: 34/ 326 20 50
                  tel. kom.: 605 363 743
                  e-mail: mariusz.zasepa@wanicki.pl

                • Maciej Matczak
                  Doradca klienta

                  tel.: +48 34 326 2050
                  tel. kom.: +48 785 121 221
                  e-mail: maciej.matczak@wanicki.pl

                • Andrzej Furmaniak
                  Doradca serwisowy

                  tel.: 34/ 326 20 65
                  tel. kom.: 601 542 152
                  e-mail: andrzej.furmaniak@wanicki.pl

                Magazyn

                • Robert Dyszy
                  Magazynier

                  tel.: 34/326 20 50
                  tel. kom.: 663 340 079
                  e-mail: robert.dyszy@wanicki.pl

                • Paweł Śledzik
                  Magazynier

                  tel.: 34/326 20 50
                  tel. kom.: 663 340 079
                  e-mail: pawel.sledzik@wanicki.pl

                • Piotr Czerwik
                  Magazynier

                  tel.: +48 34 326 2050
                  fax: +48 34 326 20 60
                  e-mail: piotr.czerwik@wanicki.pl

                Księgowość

                • Monika Szulc
                  Główna księgowa

                  tel.: 34/326 20 50
                  fax: 34/326 2060
                  e-mail: monika.szulc@wanicki.pl

                • Ewelina Sieczka
                  Referent ds administracyjno-biurowych

                  tel.: 34/ 326 20 50
                  e-mail: ewelina.sieczka@wanicki.pl

                  Dział handlowy

                  • Tomasz Broszkowski
                    Dyrektor Handlowy

                    tel. kom.: 607275786
                    e-mail: tomasz.broszkowski@wanicki.pl

                  Serwis

                  • Dawid Stor
                    Mistrz Serwisu

                    tel.: 32 323 00 78
                    e-mail: dawid.stor@wanicki.pl

                  • Tomasz Zemsta- Piasecki
                    Mistrz serwisu

                    tel.: 32/323 00 78
                    tel. kom.: 722 02 03 37
                    e-mail: tomasz.zemsta-piasecki@wanicki.pl

                  Magazyn

                  • Wojciech Omelka
                    Magazynier

                    tel.: 32/ 216 44 14
                    e-mail: wojciech.omelka@wanicki.pl

                  • Rafał Jarosz
                    Magazynier

                    tel.: 32 216 44 14
                    e-mail: rafal.jarosz@wanicki.pl

                  Księgowość

                  • Beata Klinke
                    Referent do spraw księgowych

                    tel.: 32/ 219 80 82
                    e-mail: beata.klinke@wanicki.pl

                    Ta strona korzysta z plików cookie

                    Firma DAF stosuje pliki cookie, aby poprawić działanie niniejszej strony internetowej oraz zapewnić możliwie najlepszą obsługę. Ponadto firma DAF korzysta z funkcji Google Analytics w celu analizy sposobu korzystania przez Państwa z naszej strony. Dane uzyskane w ten sposób pozostają anonimowe. Pliki cookie stosowane przez firmę DAF są całkowicie bezpieczne, jednak można zmienić ustawienia dotyczące tych plików w przeglądarce internetowej.